متخصص ارتودنسی اصفهان

متخصص ارتودنسی اصفهان
دکترمحمدعلی انصاری متخصص ارتودنسی اصفهان
دکترمحمدعلی انصاری متخصص ارتودنسی اصفهان

دکتر محمد علی ناصری

متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت

دکتر محمد علی ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان، فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فارغ التحصیل متخصصی ارتودنسی از دانشگاه جندی شاپور اهواز در سال ۹۴ است. او دوسال دوران طرح تخصص خود را به عنوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان (خرم آباد) سپری کرده است و هم زمان به عنوان ریاست دانشکده‌ی دندانپزشکی آزاد بروجرد و مدیر گروه بخش ارتودنسی منصوب شد. دکتر ناصری اکنون به عنوان یکی از برترین های متخصص ارتودنسی در اصفهان مشغول به فعالیت است.

۰۳۱۳۱۳۱۳۸۴۴ - ۰۳۱۳۱۳۱۳۸۴۵
۰۹۱۳۰۲۱۱۳۱۳
اصفهان
اصفهان

اصفهان، چهارراه پلیس، توحید جنوبی، نبش کوچه کاویان، ساختمان ژیوار، طبقه اول، واحد ۱۰۴

دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی در اصفهان
دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی در اصفهان

دکتر فاطمه تیموری

بورد تخصصی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت

دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان ، درمان ناهنجاری های فک و صورت . خدمات: اصلاح ناهنجاری های فک و صورت بزرگسالان همراه با جراحی، اصلاح ناهنجاری های فک در کودکان در حال رشد، مرتب کردن ناهنجاری های فک و صورت، ارتودنسی پیشگری در کودکان

 

اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی پارکینگ توحید، ساختمان البرز، طبقه چهارم

دکتر حسین شصت فولادی
دکتر حسین شصت فولادی

دکتر حسین شصت فولادی

باز آفرینی یک لبخند زیبا

دکتر حسین شصت فولادی متخصص ارتودنسی اصفهان مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره ارتودنسی دیمون می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید.

اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شریعتی غربی، مجتمع ایران زمین، طبقه سوم

دکتر نسترن جنابی

متخصص ارتودنسی دندان در اصفهان

دکتر نسترن جنابی متخصص ارتودنسی در اصفهان و متخصص درمان ناهنجاری های فکی و صورت

اصفهان
اصفهان

دکتر سوسن صادقیان

متخصص ارتودنسی و اصلاح ناهنجاری های دندان

دکتر سوسن صادقیان متخصص ارتودنسی اصفهان، عضو هیئت علمی دانشگاه ،خدمات ایشان شامل:ارتودنسی ثابت، متحرک، نامرئی، ناهنجاری های دندان

اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع پارسیان

دکتر زینب اعظمیان متخصص ارتودنسی در اصفهان
دکتر زینب اعظمیان متخصص ارتودنسی در اصفهان

دکتر زینب اعظمیان

اصلاح ناهنجاری های فکی و دندانی

دکتر زینب اعظمیان متخصص ارتودنسی در اصفهان می باشد.ایشان فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۹۳.دکتر اعظمیان روزهای سه شنبه بعدازظهر در کلینک سیواک واقع در شهرک سلامت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

اصفهان
اصفهان

اصفهان، ابتدای چهارباغ بالا، مجتمع کوثر

دکتر حنانه سادات حسینی متخصص ارتودنسی شاهین شهر
دکتر حنانه سادات حسینی متخصص ارتودنسی شاهین شهر

دکتر حنانه سادات حسینی

عضو انجمن ارتودنتیست های ایران (IAO) و اروپا (EBO)

دکتر حنانه سادات حسینی متخصص ارتودنسی اصفهان، اصلاح ناهنجاری های فک و صورت.دارای بورد تخصصی ممتاز، عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و اروپا.آدرس مطب واقع در شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی اول، مجتمع سهراب، طبقه دوم

اصفهان
شاهین شهر

شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی اول، مجتمع سهراب، طبقه دوم

دکتر نادر مسائلی متخصص ارتودنسی
دکتر نادر مسائلی متخصص ارتودنسی

دکتر نادر مسائلی

دکتر نادر مسائلی متخصص ارتودنسی

دکتر نادر مسائلی متخصص ارتودنسی اصفهان مشغول به فعالیت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با چت آنلاین واتس اپ مطب۳۶۵ در ارتباط باشید.

۰۳۱۳۶۲۸۴۵۷۲
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شریعتی، روبروی کلینیک بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه‌ی ششم، واحد ۶۰۳

دکتر فریناز شیربان|متخصص ارتودنسی در اصفهان
دکتر فریناز شیربان|متخصص ارتودنسی در اصفهان

دکتر فریناز شیربان

متخصص ارتودنسی، ارائه انواع خدمات اردتونسی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان

دکتر فریناز شیربان ورودی دندانپزشکی عمومی سال ۸۴ دانشگاه اصفهان می باشند که در سال ۱۳۸۶ مفتخر به کسب رتبه اول علوم پایه کشوری شدند. ایشان در سال ۱۳۹۰ فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند و در همان سال موفق به قبولی در تخصص ارتودنسی دانشگاه اصفهان شدند. دکتر شیربان در سال ۹۳ رتبه برتر بورد تخصصی خود را دریافت کردند و از همان سال تا کنون عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند.

۰۳۱۳۶۲۷۴۳۶۳
۰۹۳۳۸۰۰۲۵۳۸
اصفهان
اصفهان

اصفهان، توحید میانی ،نرسیده به چهارراه مهرداد،جنب بانک سپه ساختمان مینیاتور ، طبقه سوم

دکتر مهدی رفیعی متخصص ارتودنسی در اصفهان
دکتر مهدی رفیعی متخصص ارتودنسی در اصفهان

دکتر مهدی رفیعی

اعتماد به نفس را به لبخند خود بازگردانید.

دکتر مهدی رفیعی متخصص ارتودنسی اصفهان. بوسیله تجربه و روش های نوین زیر نظر دکتر مهدی رفیعی متخصص ارتودنسی می توانید دندان های مرتب و خنده زیبای خوتان لذت ببرید . ارتودنسی می تواند:بصورت ارتودنسی متحرک و یا ثابت نام برد که با توجه به وضعیت فک و دهان بیمار یکی از دو نوع ارتودنسی استفاده می گردد.

اصفهان
اصفهان

قیمت ارتودنسی در اصفهان چقدر است؟

قیمت ارتودنسی در اصفهان ثابت نیست و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. متخصصی که برای ارتودنسی انتخاب می کنید، نوع روش، شدت ناهنجاری دندان هایتان همگی در قیمت ارتودنسی تأثیرگذارند. برای آگاهی یافتن از قیمت دقیق ارتودنسی در اصفهان می توانید به صفحه هر کدام از دندانپزشک هایی که معرفی شده اند مراجعه کرده و سؤال بپرسید. هم چنین در جلسه مشاوره و بررسی وضعیت دندان هایتان نیز قیمت مشخص می شود.

شرایط ارتودنسی اقساطی در اصفهان چگونه است؟

از آن جایی که هزینه های دندانپزشکی از جمله ارتودنسی روز به روز در حال افزایش است اکثر افراد توانایی پرداخت هزینه را به صورت یکجا ندارند به همین خاطر به دنبال اقساطی پرداخت کردن هزینه ارتودنسی  یا ارتودنسی اقساطی هستند. برخی از متخصص های ارتودنسی در اصفهان به شما این امکان را می دهندکه هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای این که متوجه شوید متخصص ارتودنسی که انتخاب کرده اید شرایط ارتودنسی اقساطی اش به چه صورت است و آیا به شما این اجازه را می دهد یا خیر به صفحه وی مراجعه کرده و سؤال خود را بپرسید.

آیا به دنبال خدمات ارتودنسی ارزان در اصفهان هستید؟

قطعا یکی از مهم ترین عواملی که بر تصمیم شما برای انجام ارتودنسی تأثیر گذار است ارزان بودن قیمت آن است. درست است که هزینه مسأله خیلی مهمی است اما هنگام انتخاب متخصص به تبلیغات ارتودنسی ارزان با قیمت های بسیار پایین توجه نکنید. اگر برای ارزان بودن قیمت ارتودنسی متخصصی را انتخاب کنید که تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد می تواند صدمات جبران ناپذیری به دندان های شما وارد کند.

مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که اگر چه قیمت ارتودنسی ممکن است ابتدا زیاد به نظر برسد اما با توجه به فواید و مزایایی که دارد می توان گفت ارزشش را دارد و هزینه بالایی نیست. هم چنین در دراز مدت به صرفه‌جویی در هزینه‌های شما کمک زیادی می کند.

لارن مارکتینگ طراح سایت پزشکی
طراحی وب سایت پزشکی

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام چگونه می توان رنج قیمت هریک از این متخصص های ارتودنسی اصفهانی که در این صفحه آورده اید را فهمید؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز برای دریافت پاسخ دقیق تر پیشنهاد می شود به صفحه متخصص ارتودنسی که مورد نظرتان هست مراجعه کنید. سپس می توانید از طریق شماره تلفن با دکتر ارتودنسی مدنظرتان تماس برقرار کرده و قیمت ارتودنسی را بپرسید.

   پاسخ
 • سه سال هست که از ارتودنسی دخترم می‌گذرد و نتیجه عالی بوده ضمنا بعد از انجام ارتودنسی دندانهای دخترم، دوستش هم برای کار زیبایی دندانپزشکی میاد اصفهان پیش خانم دکتر مکانیک . هزینه هاشون هم خوب بود نسبت به نتیجه کار

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست