متخصص ارتودنسی تهران

متخصص ارتودنسی تهران
دکتر مرضیه مرساقیان متخصص ارتودنسی تهران
دکتر مرضیه مرساقیان متخصص ارتودنسی تهران

دکتر مرضیه مرساقیان

دارای بورد تخصصی ارتودنسی

دکتر مرضیه مرساقیان متخصص ارتودنسی تهران دارای مدرک دندانپزشکی عمومی از دانشکده دندانپزشکی آزاد تهران است. وی در آزمون دستیاری سال ۱۳۹۱ موفق به کسب رتبه ۱۶کشوری شد. دکتر مرساقیان ورودی سال ۱۳۹۱ دانشکده دندانپزشکی قزوین است و در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ بورد تخصصی و کسب دانشنامه تخصصی شد. وی دوران طرح دوره عمومی خود را از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ در شهرستان تنگستان گذراند. پس از آن در سال های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۱ مشغول به طبابت در بخش خصوصی شهر دلوار شد. دکتر مرساقیان در سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷ به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (استادیار) مشغول به فعالیت بود. از سال ۱۳۹۷ تا اکنون نیز عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زنجان (استادیار) است.

۰۲۱۲۶۲۱۵۷۹۸
۰۹۱۰۹۲۸۲۰۳۱
تهران
تهران

تهران،‌خيابان الهيه، خيابان شهيد فياضي، نرسيده به چناران، ساختمان روديوم پلاك٢٨، طبقه ٥ واحد٥٣

دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی تهران
دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی تهران

دکتر عبدالرضا جمیلیان

متخصص ارتودنسی تهران و پروفسور بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی تهران و دارای بورد تخصصی ارتودنسی اروپا (EBO) و همچنین عضو انجمن ارتودنتیست های ایران (IAO)، انجمن بین المللی ارتودنتیست ها (WFO)، انجمن ارتودنتیست های آمریکا (AAO)، و عضو انجمن ارتودنتیست های اروپا (EOS) می باشد.

تهران
تهران

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، خیابان پسیان، پلاک ۱۴، طبقه ۵، واحد ۵۵

دکتر مهدی فهیمی هنزائی متخصص ارتودنسی در تهران
دکتر مهدی فهیمی هنزائی متخصص ارتودنسی در تهران

دكتر مهدى فهيمى هنزائى

متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت

دکتر مهدی فهیمی هنزائی متخصص ارتودنسی و ناهنجاري هاى فك و صورت در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره ارتودنسی می توانید از شماره های درج شده و یا چت واتس اپ استفاده نمایید.

۰۲۱۴۴۲۰۵۱۹۲
۰۹۳۵۲۵۵۳۹۳۱
تهران
تهران

تهران، ميدان صادقيه، خيابان ستارخان، قبل از پل يادگار امام (بازارچه سنتى ستارخان)، جنب فرش شاهكار مشهد، پلاك ٣، طبقه اول، واحد اول

دکتر سودابه سجادی متخصص ارتودنسی در تهران
دکتر سودابه سجادی متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر سودابه سجادی

متخصص ارتودنسی در استان اراک و تهران

دکتر سودابه سجادی متخصص ارتودنسی در تهران مشغول به فعالیت است. مطب دوم دکتر سجادی در استان اراک هست، دکتر سجادی اولین و تنها متخصص ارتودنسی خانم در استان اراک هستند. برای دریافت نوبت می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۶۶۴۴۰۱۱
تهران
تهران

تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، بعد از چهارراه زمرد، پلاک ۴۰

دکتر احسان ابوئی مهریزی متخصص ارتودنسی در تهران
دکتر احسان ابوئی مهریزی متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی،از سال ۱۳۹۰ بعنوان عضو هیأت علمی دانشگاه و استادیار تمام وقت به فعالیت علمی و آموزشی می پردازد. در رزومه علمی پژوهشی دارای مقالات علمی و پژوهشی متعدد به زبان فارسی و انگلیسی و سخنرانیهای متعدد می باشد.دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی از لحاظ سابقه درمانی از سال ۱۳۸۸ مشغول درمان ارتودنسی بیماران بوده و دارای تجربه کلینیکی درمان خوب و موفق صدها بیمار در تهران و قزوین می باشد.

۰۲۱۸۸۳۷۶۳۱۹- ۰۲۱۸۸۳۷۶۳۱۸
تهران
تهران

تهران،تقاطع سعادت آباد و بلوار دریا،نبش توحید چهارم،پلاک ۴،طبقه اول

دکتر علیرضا خدیوی متخصص ارتودنسی در تهران
دکتر علیرضا خدیوی متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر علیرضا خدیوی

متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت

دکتر علیرضا خدیوی متخصص ارتودنسی در تهران مشغول به فعالیت است. دکتر خدیوی داری ۳ مطب مجزا در شهر تهران فعالیت دارد. برای دریافت نوبت و مشاوره برای ارتودنسی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۹۰۰۲۹۸
تهران
تهران

میرداماد، میدان محسنی، خیابان بهروز، ساختمان پاسارگاد، واحد ۳۰۶

دکتر سهیل سالاری متخصص ارتودنسی در تهران منطقه قیطریه
دکتر سهیل سالاری متخصص ارتودنسی در تهران منطقه قیطریه

دکتر سهیل سالاری

عضو انجمن ارتودنتیست های اروپا

دکتر سهیل سالاری متخصص ارتودنسی در منطقه یک تهران ( قیطریه ) مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره ارتودنسی دیمون می توانید با شماره تلفن های ثبت شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۳۹۰۱۶۹
تهران
قیطریه

تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، نبش کوچه حسینی، ساختمان تیام، واحد ۸

دکتر احمدرضا حسینی متخصص ارتودنسی در تهران محله الهیه
دکتر احمدرضا حسینی متخصص ارتودنسی در تهران محله الهیه

دکتر احمدرضا حسینی

بورد تخصصی ارتودنسی از دانشگاه رویال انگلستان

دکتر احمدرضا حسینی متخصص ارتودنسی در تهران خیابان فرشته مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره ارتودنسی رنگی می توانید با شماره تلفن های ثبت شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۶۲۹۵۵۰۳
تهران
تهران

تهران، فرشته، خیابان اخگری، پلاک ۱، واحد ۱۲

دکتر فرهاد صدر الدینی
دکتر فرهاد صدر الدینی

دکتر فرهاد صدرالدینی

کادر درمانی آموزش دیده متعهد و با اخلاق در تبدیل یک مجموعه درمانی به بهترین نقش به سزایی دارد

دكتر فرهاد صدرالدینی متخصص ارتودنسی در تهران ، دارای درجه بورد تخصصی ارتودنسی ازدانشگاه شهید بهشتی تهران و درجه دكترای دندانپزشكی عمومی ازدانشگاه شهید بهشتی می باشد. ایشان عضو تائید شده انجمن ارتودنتیست های ایران و انجمن ارتودنتیست های آمریكا و عضو فدراسیون بین المللی ارتودنتیست ها می باشد.

۰۲۱-۲۲۸۴۱۰۹۵
تهران
تهران

تهران، فرمانیه بلوار اندرزگو، میدان ندا، ساختمان بانک شهر، طبقه سوم، واحد ۹

دکتر هادی درویش پور متخصص ارتودنسی تهران
دکتر هادی درویش پور متخصص ارتودنسی تهران

دکتر هادی درویش پور

رتبه اول برد تخصصی دارای درجه دکتری تخصصی در شته ارتودنسی

دکتر هادی درویش پور متخصص ارتودنسی در تهران با سابقه  رتبه اول در بالاترین آزمون تخصصی ارتودنسی ایران که توسط وزارت بهداشت برگزار شده است. دکتر هادی درویش پور مفتخر به دریافت تقدیر توسط وزیر محترم بهداشت و رئیس سازمان نظام پزشکی ایران قرار >

هدف و آرمان جناب آقای دکتر درویش این است که توسط همکاری سایر کارکنان کلینیک بتواندند بهترین خدمات ارتودنسی شایسته و لبخندی زیبا را برای شما به ارمغان بیاورند.

تهران
تهران

تهران، میدان فاطمی ،ضلع جنوب شرقی میدان( نبش جویبار ) ساختمان گراد پلاک ۴۵ طبقه اول

قیمت ارتودنسی در تهران چقدر است؟

قیمت ارتودنسی در تهران ثابت نیست و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. هزینه ارتودنسی دندان را نمی‌توان به صورت دقیق اعلام کرد. زیرا متناسب با عوامل متعددی می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. اما دانستن حدود قیمت ارتودنسی در تهران به شما در فرآیند تصمیم گیری و زمانبندی کمک خواهد کرد تا در انتها انتخاب بهتری داشته باشید.

شرایط ارتودنسی اقساطی در تهران چگونه است؟

خوشبختانه ارتودنسی اقساطی در تهران این مشکل را برای بسیاری از مردم ساکن تهران حل کرده است. ارتودنسی اقساطی یکی از راه هایی است که با توجه به شرایط بیماران در نظر گرفته می شود. معمولا به سبب داشتن هزینه های بالا برای ارتودنسی بیماران سعی می کنند از انجام آن خودداری نمایند. برای اطلاع از شرایط اقساطی می توانید به صفحه متخصص ارتودنسی در تهران مراجعه فرمایید و از طریق مشاوره آنلاین سوالات خودتان را با متخصص ارتودنسی در میان بگذارید.

آیا به دنبال خدمات ارتودنسی ارزان در تهران هستید؟

اگر فکر می کنید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی برای شما گران خواهد شد و باید پول زیادی بپردازید، راه هایی وجود دارد که می توانید با کمک آن ها و با هزینه کمی اقدام به اصلاح ناهنجاری های دندان ها شوید. متاسفانه بیمه اغلب برای درمان های ارتودنسی هزینه ای پرداخت نمی کند و تنها در موارد محدودی اینکار را انجام می دهد. اما باز هم نگران این موضوع نباشید. برای اینکه بتوانید جایی پیدا کنید که هزینه کمتری بپردازید، نیاز است با درمان های رایج ارتودنسی آشنا شوید.

لارن مارکتینگ طراح سایت پزشکی
طراحی وب سایت پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست