دندانسازی در تهران

بهترین مراکز دندانسازی در تهران
لابراتور دندانسازی اسپید| دکتر ذبیح الله میر عبداله
لابراتور دندانسازی اسپید| دکتر ذبیح الله میر عبداله

لابراتور دندانسازی اسپید

لابراتور دندانسازی اسپید با ۲۳ سال تجربه کاری

لابراتور پروتز دندان اسپید از سال ۷۹ کار خود را شروع کرد، موسس و مسئول فنی : سید ذبیح اله میرعبداله متولد۵۷ ورودی سال ۷۶ دانشگاه تهران هم اکنون مربی دانشکده دندانپزشکی پردیس دانشگاه تهران می باشد. دلایل همکاری با لابراتوار دندانسازی اسپید، این مجموعه خدماتی مانند: سازنده انواع پلاک‌های تخصصی ارتودنسی و انواع پروتزهای متحرک و تعمیر دندان‌های شکسته و ترک خورده را انجام می‌دهد و شما می‌توانید با بهترین کیفیت از این خدمات بهره ببرید.

۰۲۱۴۴۴۸۵۸۲۲
۰۹۱۲۱۰۳۶۶۹۳
تهران
تهران

جنت اباد جنوبی بالاتراز میدان چهارباغ پلاک ۱۷۷ ( ساختمان فراز ) واحد ۱۱

دندانسازی ستارپور تهران
دندانسازی ستارپور تهران

دندانسازی ستارپور

لابراتور دندانسازی ستارپور

هدف دندانسازی ستارپور ساخت پروتزهای دندانی ثابت و متحرک با بالاترین کیفیت می‌باشد. دندانسازی ستارپور در تهران، از سال ۱۳۸۰ شروع به کار کرد و در این دو دهه سعی کرده که با بهترین خدمات لابراتوری و دندانسازی به مردم خدمت کند. دندانسازی ستارپور علاوه بر ساخت پروتزهای دندانی آماده  همکاري با لابراتواري هم‌فکر هستند، خدمات عالي و جامع خود را ارائه کند.

۰۲۱۶۶۵۷۰۱۷۵
تهران
تهران

تهران-میدان جمهوری خیابان اذربایجان غربی خیابان رودکی کوچه بزرگی ساختمان پزشکان طبقه ۴

لابراتور دندانسازی دنت
لابراتور دندانسازی دنت

لابراتوار دندانسازی های دنت

مجموعه لابراتوار دندانسازی های دنت

مجموعه لابراتوار دندانسازی‌های دنت واقع در تهران (جردن) حاصل همکاری با یک تیم متخصص با هدف خدمت‌رسانی به دندان‌پزشکان و دندانسازان عزیز کشورمان در حوزه خدمات آموزش و پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی است.

در این لابراتوار هدف ساختن پروتزهای دندانی صرفاً با بالاترین کیفیت است. به همین مجموعه لابراتوار دندانسازی‌های دنت واقع در تهران (جردن) حاصل همکاری با یک تیم متخصص با هدف خدمت‌رسانی به دندان‌پزشکان و دندانسازان عزیز کشورمان در حوزه خدمات آموزش و پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی است. به همین جهت زیبایی و دقت در کار را به خوبی با ما تجربه می‌کنید.

۰۲۱۲۸۴۲۶۰۵۰
۰۹۱۳۲۶۳۵۸۹۴
تهران
تهران

تهران، محله جردن، پارک ملت (امانيه)، بلوار نلسون ماندلا، کوچۀ کاج آبادی، پلاک ۷۷

ایمپلنت دیجیتال تهران
دکتر طلوعی متخصص دندانپزشک کودکان زعفرانیه تهران
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

لابراتور دندانسازی کیست؟

لابراتور یا دندانسازی جایی می‌باشد که انواع پروتزهای متحرک و ثابت به سفارش بیمار و دستور پزشک ساخته می‌شود. پروتزهای دندان ممکن است روکش، دندان مصنوعی، کامپوزیت دندان و… باشد. دندانسازان یا تکنسین دندانسازی با توجه به درخواست دندانپزشک اقدام به ساخت پروتز دندان می‌کنند. در واقع دندانسازانی که در لابراتور دندانسازی یا آزمایشگاه دندانسازی فعالیت می‌کنند یک عضو از تیم دندانپزشکان به شمار می‌روند. دندانپزشک با توجه به نبود دندان‌های بیمار یک قالب از دهان و فک بیمار می‌گیرد و بعد از ضدعفونی برای دندانساز ارسال می‌کند تا با توجه به طرح درمان برای آن فرد اقدام به ساخت پروتز مورد نظر کند. باید قبل از اینکه پروتز بیمار توسط دندانساز تکمیل شود، توسط دندانپزشک برروی بیمار تست شود که مشکلی نداشته باشد و اگر مشکلی بود توسط دندانساز رفع شود.

بازار کار دندانسازی

یکی از رشته های خوب در ایران که بعد از فارغ التحصیلی نیازی به بیکار بودن نیست، شغل دندانسازی می‌باشد. طبق تحقیقات انجام شده از بازار کار رشته‌های متفاوت دانشگاهی، در واقع بازار کار  دندانسازی در حد خوب است و کمتر افرادی هستند که در این رشته مهارت داشته باشند و بیکار باشند. بعضی از دندانپزشکان نیز کار دندانسازی انجام می‌دهند. یکی از دندانپزشکان خوب دکتر رسول مکارمی دندانساز در اصفهان، پروتز ثابت و متحرک انجام می‌دهند و به عنوان بهترین دندانساز در اصفهان فعالیت می‌کنند.

لابراتور چه وظایفی بر عهده دارد؟

در زمان‌های گذشته معمولاً ساخت پروتز دندان را به یک لابراتور دندانپزشکی تجاری واگذار می‌کردند. با پیشرفت علم و بوجود آمدن و ساخت دانشکده های دندانپزشکی در زمینه ساخت پروتز ثابت و متحرک، دندانسازان حرفه ای آموزش دیدند. اکثر دندانپزشکان فقط یک آگاهی از ساخت پروتز ثابت و متحرک با کیفیت دارند. مجموعه‌هایی بوجود آمدند به نام دندانسازان که طراحی و ساخت لابراتور را انجام دهند و فقط کار دندانپزشک قالبگیری از دهان و دندان بیمار می‌باشد. دندانپزشکی که خودش دندانساز باشد کمتر دیده می‌شود. دندانساز وظیفه طراحی و ساخت پروتز ثابت و متحرک و دندان مصنوعی کامل، فک بالا و فک پایین با کیفیت بالا طبق نیاز بیمار و با توجه به مشکلات دهان و دندان بیمار را به عهده دارد.