متخصص لیزر دندانپزشکی تهران

متخصص لیزر دندان در تهران

  1. دایرکتوری مطب۳۶۵
  2. متخصص لیزر دندان
  3. متخصص لیزر دندان در تهران
دکتر علیرضا میرزایی متخصص لیزر دندان در تهران
دکتر علیرضا میرزایی متخصص لیزر دندان در تهران

دکتر علیرضامیرزایی

جراح دندانپزشک و متخصص لیزر

دکتر علیرضا میرزائی جراح دندانپزشک و متخصص لیزر از دانشگاه آخن آلمان RWTH بیش از ۱۳ سال در زمینه تحقیق، آموزش و درمان بیماران با کمک کلیه ی طول موج های لیزر به روز و موجود دنیا مشغول می باشد. و همینطور عضو هیات علمی انستیتو لیزر AALZ آلمان می‌باشند.
آموزش بیش از ۱۰۰۰ دندانپزشک در یک دهه گذشته توسط ایشان در زمینه کاربرد لیزرهای گوناگون در درمان‌های مختلف دندانپزشکی در ایران، پرورش و مشاوره ی دانشجویان و دستیاران تخصصی دانشکده های دندانپزشکی مختلف مانند همدان، آزاد اسلامی و شهید بهشتی و پیشبرد تحقیقات دانشگاهی مختلف در این سالیان بخشی از فعالیت‌های داخلی دکتر علیرضا میرزائی بوده است. ایشان مدرس رسمی و بین المللی کمپانی Woodpecker در ایران می‌باشند.
ترجمه ۴ کتاب مرجع به زبان فارسی در زمینه لیزر و تالیف بخش لیزر کتاب مرجع دندانپزشکی کودکان تالیف پرفسور دمله از دیگر افتخارات دکتر علیرضا میرزائی می‌باشد.

۰۲۱۲۲۳۹۱۶۶۲
۰۹۳۳۶۱۴۸۶۸۸

تهران، الهیه، خیابان تختی

دکتر مریم حاکم زاده متخصص لیزر دندان در تهران
دکتر مریم حاکم زاده متخصص لیزر دندان در تهران

دکتر مریم حاکم زاده

تجربه لبخندی سبز بوسیله درمان های نوین دندانپزشکی با لیزر

دکتر مریم حاکم زاده متخصص دندانپزشکی بالیزر در تهران می باشند. در سال ۲۰۰۸ (۱۳۸۷) به عنوان اولین گروه، فراگیری دانش لیزر در دندانپزشکی را به صورت آکادمیک، در دانشگاه آخن آلمان، معتبرترین مرکز آموزش لیزر در اروپا و تحت نظر پروفسور Gutknecht رئیس انجمن جهانی لیزر آغاز نمودند.
ایشان پس از گذراندن دوره دو ساله آموزش با درجه A مدرک mastership تحت عنوان دانشجوی نمونه فارغ التحصیل شدند، و از همان سال شروع به درمان های تخصصی لیزر در مطب شخصی خود نمودند. هم اکنون دکتر حاکم زاده عضو انجمن جهانی لیزر در دندانپزشکی و عضو افتخاری دانشگاه British Institute of Laser Dentistry انگلستان می باشند.

از زمانیکه دوره های تخصصی لیزر در دندانپزشکی دانشگاه آخن برگزار گردیده است سیزده سال می گذرد. دکتر سیده مریم حاکم زاده، فارغ التحصیل این رشته تخصصی از دانشگاه آخن آلمان می‌باشد و در حال حاضر عضو آکادمی جهانی لیزر در دندانپزشکی می باشد. جهت مشاوره و رزرو نوبت از دکتر حاکم زاده با شماره های درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۲۱۲۲۲۲۹۶۶۶
۰۹۱۲۰۷۱۴۴۶۷

تهران، بلوار میرداماد، خیابان رازان شمالی، پلاک ۲، واحد ۵

دندانپزشکی با لیزر چگونه است؟

دندانپزشکی با لیزر، با استفاده از فناوری لیزر می‌توان انواع روش‌های دندانپزشکی را با حداقل عوارض و جراحات با لیزر درمان کرد. دندانپزشکان فعال در تمامی عرصه‌های دندانپزشکی با استفاده از لیزر می‌توانند بافت‌های سخت و نرم دهان را بدون تجهیزات جراحی درمان کنند. استفاده از لیزر دندان نسبت به روش سنتی ایمن تر و سریعتر است.

قیمت دندانپزشکی با لیزر در تهران چقدر است؟

قیمت دندانپزشکی با لیزر در تهران یا سایر شهرهای دیگر به عوامل مختلفی از جمله نوع درمان با لیزر، نوع لیزر، دستمزد متخصص یا دندانپزشک و نوع خدماتی که با لیزر دندان رفع می شود، بستگی دارد. علاوه بر آن ممکن است یکسری خدمات قبل از درمان با لیزر توسط دندانپزشک انجام شود که به قیمت دندانپزشکی با لیزر در تهران اضافه می شود.

عصب کشی دندان با لیزر در تهران

امروزه یکی از بهترین روش‌های درمانی برای عصب کشی دندان و درمان ریشه دندان، درمان با لیزر می‌باشد، که نتیجه بهتری نسبت به روش سنتی دارد. زمانی که عصب کشی دندان با لیزر انجام می‌شود انتقال باکتری کمتر صورت می‌گیرد و از عفونت بعد از درمان در امان خواهید بود.

خصوصیات بهترین متخصص لیزر دندان در تهران

برای اینکه از عوارض بعد از خدمات دندانپزشکی با لیزر در امان باشید باید نزد بهترین متخصص لیزر دندان در تهران بروید، این متخصص باید یکسری برتری ها نسبت به دندانپزشکان دیگری داشته باشد واکنون این سوال پیش می آید که خصوصیات بهترین متخصص لیزر دندان در تهران چیست؟ بهترین متخصص لیزر دندان در تهران باید دارای خصوصیات زیر باشد که عبارتند از:

  • مهارت و تجربه کافی
  • داشتن کلینیک با تمامی تجهیزات لازم
  • بروز بودن و داشتن علم لیزر درمانی دندان
  • منصف بودن جراح لثه
  • مسلط به انواع روش های جراحی لثه با لیزر

ایمپلنت لیزری در تهران چگونه انجام می شود؟

ایمپلنت لیزری در تهران را چه کسی انجام می دهد؟
ایمپلنت لیزری در تهران چگونه انجام می شود؟
از لیزر در دندانپزشکی برای کاشت ایمپلنت نیز می توان استفاده کرد. کاشت ایمپلنت با لیزر دیگر درد و خون ریزی ندارد و فرد دوران نقاهت کوتاه تری را می گذراند. ایمپلنت لیزری و بکار بردن روش لیزر در کاشت ایمپلنت دندان کمک زیادی به رفاه حال متخصصین ایمپلنت و بیماران کرده است. با لیزر می توان میزان جراحت و خونریزی را به حداقل رساند که این امر در افزایش سرعت بهبودی و کاهش درد احتمالی بسیار تاثیر گذار است. درمان و جراحی های ایمپلنت با لیزر به سرعت در حال گسترش بوده و از استقبال فراوانی در بین بیماران و دندانپزشکان همراه شده است.

ایمپلنت با لیزر در تهران

تفاوت ایمپلنت لیزری و معمولی

ابن دو روش از شرایط جراحی گرفته تا مزایا و معایب با یکدیگر دارای تفاوت هایی هستند. کاشت ایمپلنت با لیزر به‌ طور کلی روش جدید و ساده‌تری است و بیمار درد و ناراحتی کمتری را حس خواهد کرد؛ این درحالی است که ایمپلنت معمولی خونریزی، درد و‌ عوارضی این چنینی به همراه دارد.

انجام ایمپلنت به روش سنتی، متخصص ایمپلنت لثه را شکاف می‌دهد تا به استخوان فک برسد، اما در روش ایمپلنت لیزری عکس‌برداری‌های لازم با استفاده از تکنولوژی سی تی اسکن سه بعدی انجام می‌شود و پزشک محل دقیق اعصاب و استخوان را با استفاده از تصاویر بررسی می‌کند و می‌تواند در ادامه این جراحی را با انجام برش‌های بسیار کوچک انجام دهد.

هزینه ایمپلنت با لیزر در تهران چقدر است؟

آیا هزینه ایمپلنت با لیزر در تهران نسبت به ایمپلنت سنتی بیشتر است؟
آیا انجام ایمپلنت دیجیتال با لیزر در هزینه ایمپلنت با لیزر موثر است؟
باید گفت در روش ایمپلنت لیزری به علت کاهش طول درمان و استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های جدید شاید مقداری قیمت ایمپلنت لیزری از ایمپلنت های سنتی بالاتر باشد. همچنین عواملی مانند تعداد ایمپلنت، میزان تخصص پزشک و میزان دستمزد، برند ایمپلنت و هزینه های جانبی بر قیمت ایمپلنت با لیزر تاثیر گذا هستند.

فیلتر ها
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران
دکتر طلوعی متخصص دندانپزشک کودکان زعفرانیه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.