متخصص ایمپلنت در تهران

بهترین متخصصان ایمپلنت تهران
دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران
دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر احسان بیرنگ

فلوشیپ فوق تخصصی ایمپلنت های دندانی

مرکز دندانپزشکی دکتر بیرنگ ( مرکز فوق تخصصی ایمپلنت ) با بهره مندی از بهترین متخصصان در حوزه درمان و اصول کیفی کار خود را آغاز نموده است. این مرکز مفتخر است که می تواند خدماتی که شایسته شما است را ارائه نماید.

۰۲۱۲۶۳۵۵۱۲۸ - ۰۲۱۲۶۳۵۵۲۲۷ - ۰۲۱۲۶۳۵۵۴۲۹
۰۹۱۰۱۳۷۲۸۲۰
تهران
تهران

تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی خیابان پسیان جنوبی پلاک ۱۴ واحد ۱۴

دکتر عزیز گشاده رو متخصص ایمپلنت در تهران
دکتر عزیز گشاده رو متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر عزیز گشاده رو

متخصص پروتز دندان و ایمپلنت

دکتر عزیز گشاده رو، متخصص پروتز های دندانی ، ایمپلنت و زیبایی می‌باشد. ایشان رتبه اول بورد تخصصی کشور را در بالاترین آزمون تخصصی پروتز و ایمپلنت ایران در بخش کتبی و بخش عملی بدست آورده و اکنون با عنوان هیات علمی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی تهران مشغول تدریس به دانشجویان و رزیدنت ها می‌باشند. دکتر عزیز گشاده رو عضو انجمن پروستودنتیست های ایران و انجمن ایمیلنتولوژی ایران می‌باشند. در مطب تخصصی دکترعزیز گشاده رو ، بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام می‌شود.

۰۲۱۲۶۶۰۶۱۵۳ / ۰۲۱۲۶۶۰۶۱۵۷
۰۹۱۲۰۴۱۱۳۹۹
تهران
تهران

تهران، الهیه، تقاطع کوچه دشتی با عظیمی، پلاک ۴ ساختمان آرمه کامپلکس، طبقه ۶

دکتر بهمن پوراقدم

فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنتهای دندانی از ICOI آمریکا

آماده ارائه خدمات دندانپزشکی با متد روز به شما عزیزان می‌باشد. سیاست این مرکز انجام کلیه خدمات دندانپزشکی و چک آپ‌های کلی مبتنی بر دندانپزشکی دیجیتال و میکروسکوپیک در حداقل زمان بدون نیاز به مراجعه به سایر مراکز می‌باشد. دندانپزشکی VIP دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان، با کادری مجرب و بهره مندی از تجهیزات مدرن، آماده ارائه خدمات دندانپزشکی به بهترین نحو به شما عزیزان می باشد.

۰۲۱۲۲۲۲۰۰۰۰
۰۹۱۲۰۱۲۲۰۲۸
تهران
تهران

مرکز ۱ : فرشته ، جنب مدرس مرکز ۲ : ۲۴ متری سعادت آباد ، بالاتر از میدان فرهنگ

دکتر مهدی کریمی | متخصص دندانپزشکی زیبایی
دکتر مهدی کریمی | متخصص دندانپزشکی زیبایی

دکتر مهدی کریمی

فلوشیپ زیبایی از دانشگاه جنوا ایتالیا

دکتر مهدی کریمی جراح دندانپزشک به شماره نظام پزشکی ۱۲۷۹۳۸ می باشند ایشان بعد از فارغ التحصیلی در سال ۱۳۸۹ به منظور افزایش دانش و تخصص خود در اکثر دروه های زیبایی و ایمپلنت دندانی شرکت نموده اند. درمان های دندانپزشکی در محیط آرام و بدون درد و با رعایت اصول استریلیزاسیون انجام می شود.

۰۲۱۲۲۰۸۰۰۹۰
۰۹۱۲۰۳۳۰۶۵۰
تهران
تهران

تهران ، سعادت آباد-خ سرو غربی-خ بخشایش-پایین تر از بیمارستان عرفان-ساختمان پزشکان افتخار-پ۵۶-ط۴-واحد۴۰۲

دکتر علی سجودی متخصص ایمپلنت در تهران
دکتر علی سجودی متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر علی سجودی

کاشت ایمپلنت دندان + روکش دندان + لذت داشتن دندان زیبا و سالم

دکتر علی سجودی خوشابی متخصص ایمپلنت در تهران ، ایشان در سال ۱۳۸۸ از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شده اند. سپس در سال ۱۳۸۹ در دوره DGZI آلمان که زیر نظر دکتر رولف رومر برگذار گردید دوره ایمپلنت خود را با موفقیت پشت سر نهادند. ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدند.سپس در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتند

۰۲۱-۸۸۰۸۹۱۱۲
تهران
غرب تهران

تهران،شهرک غرب،بلوار دادمان،بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی،نبش خیابان گلسا (گل افشان)،پلاک ۳۴،واحد ۲

دکتر رضا شاکر متخصص ایمپلنت در تهران
دکتر رضا شاکر متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر رضا شاکر متخصص ایمپلنت دندان در سال ۱۳۷۶ در رشته دندانپزشکی وارد دانشگاه شدند و در سال ۱۳۸۲دوره دکتری عمومی دندانپزشکی را به اتمام رسانده و پس از ۷سال اشتغال با مدرک دکتری عمومی در سال ۱۳۸۹ وارد دوره تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت در دانشگاه شهید بهشتی شدند و در سال ۱۳۹۲ موفق به کسب بورد تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت از دانشگاه شهیدبهشتی شده و به مدت ۱۰ سال به صورت حرفه ای مشغول به کار ایمپلنت دندان هستند و بالغ بر ۲۰۰۰۰ ایمپلنت دندان نیز با موفقیت انجام دادند. در کلینیک دکتر رضا شاکر خدمات لابراتوری دندانسازی نیز یکی از خدماتی می باشد که انجام می‌شود.

۰۲۱۲۲۳۷۵۶۴۸ - ۰۲۱۲۲۳۷۵۶۷۱
۰۹۰۴۴۰۶۶۰۶۲
تهران
تهران

سعادت آباد-بین چهارراه سرو و میدان کتاب-خیابان آسمان-نبش آسمان پنجم شرقی-پلاک۳۸-طبقه اول

دکتر علی قمری | متخصص ایمپلنت تهران
دکتر علی قمری | متخصص ایمپلنت تهران

دکتر علی قمری

متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ( پریودنتیست و ایمپلنتولوژیست )

دکتر علی قمری فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در مقطع دکترای دندانپزشکی عمومی و فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی همدان در مقطع تخصص پریودانتیکس (جراحی لثه و ایمپلنت) و دارای بورد تخصصی پریودانتیکس، با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درمانی حرفه ای می باشد.

۰۲۱۴۴۰۹۳۹۷۸ و ۰۲۱۴۴۰۹۲۸۸۹
تهران
تهران

تهران ، بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به خیابان مهران ، ساختمان مهر ، پلاک ۹۱ ، طبقه ۳ ، واحد ۹

دکتر سید مهدی حسینیان متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی و ایمپلنتولوژیست میباشند. شما در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان می توانید خدماتی چون کاشت ایمپلنت ، سینوس لیفت و پیوند و بازسازی استخوان فک را توسط برترین متخصصین کشور دریافت نمایید. همچنین بروزترین خدمات و متد ایمپلنت همچون ایمپلنت دیجیتال ، ایمپلنت فوری ، ایمپلنت بدون جراحی ، ایمپلنت PRGF و ایمپلنت با لیزر نیز در این مرکز انجام می گردد. از مزایای این مرکز تخصصی ایمپلنت تهران نسبت به دیگر مراکز می توان به استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت و همچنین بروزترین مواد و تجهیزات اشاره نمود.

۰۲۱۸۸۸۵۶۹۷۴
۰۹۱۲۸۱۷۰۳۱۲
تهران
تهران

تهران,خیابان ولیعصر,بالاتر از سه راه توانیر,رو به روی بیمارستان دی,کوچه دوم گاندی,ساختمان پزشکان دی,طبقه ۵,واحد e

دكتراميرحسين سربازی

بی دغدغه بخند

دکتر امیرحسین سربازی در کنار دیگر همکاران متخصص خود با بهره‌گیری از تکنیک‌های پیشرفته و مواد مرغوب جدیدترین روش‌های اصلاح طرح لبخند و درمان‌های ترمیمی و نگهداری از دندان‌ها را در مطب خود به شما عزیزان ارائه می‌دهند تا بهداشت دهان و دندان‌هایتان به بالاترین سطح ممکن ارتقاء یافته  و لبخندی زیبا و طبیعی را بر روی لبان شما بنشیند.

۰۲۱۲۲۸۸۵۵۶۷
تهران
تهران

تهران، ابتدای پاسداران، روبروی نگارستان ششم، ساختمان تندیس یک، واحد ۱۴

دکتر گلرخ ثریا متخصص ایمپلنت در تهران
دکتر گلرخ ثریا متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر گلرخ ثریا متخصص ايمپلنتولوژيست و دندانپزشک زیبایی در تهران مشغول به فعالیت است. ایشان عضو انجمن دندانپزشکان ایران، دانمارک و دبی

تهران
تهران

تهران، تهرانپارس، فلکه سوم

قیمت ایمپلنت دندان در تهران چقدر است؟

قیمت ایمپلنت دندان در تهران یا سایر شهر های دیگر به عوامل مختلفی از جمله نوع ایمپلنت، کشور سازنده، دستمزد متخصص ایمپلنت و هزینه لابراتور دارد. علاوه بر آن ممکن است استخوان هر فردی مناسب کاشت ایمپلنت نباشد و نیاز به جراحی و بازسازی فک از جمله سینوس لیفت و پودر استخوان داشته باشد که در این صورت به قیمت کاشت ایمپلنت اضافه می شود.

شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران چگونه است؟

امروزه به دلیل تورم و گران شدن خدمات دندانپزشکی اکثر افراد به دنبال دریافت خدمات قسطی هستند. از آن جایی که تهران پایتخت و کلان شهر است علی رغم دندانپزشک های خوبی که دارد خدمات دندانپزشکی آن نیز گران تر از سایر شهر ها است. ایمپلنت یکی از خدمات دندانپزشکی است که قیمت آن بالا است. اگر ساکن تهرانید و به هردلیلی یکی از دندان های خود را از دست داده اید اما توان پرداخت هزینه آن را به صورت یک جا ندارید می توانید به سراغ متخصص های ایمپلنتی بروید که خدمات ایمپلنت اقساطی در تهران ارائه می دهند. بسیاری از متخصص ها با دریافت چک یا سفته نیز ایمپلنت انجام می دهند اما شرایط اقساطی هر متخصص ایمپلنت در تهران متفاوت است.بسیاری از متخصص های ایمپلنت تهران نیمی از هزینه ایمپلنت را به صورت یک جا و بقیه را در دو الی سه قسط دریافت می کنند. با ایمپلنت اقساطی می توانید بلافاصله درمان خود را شروع کنید.

مراکز ایمپلنت ارزان در تهران

حدود ۹۰ درصد از خدماتی که در دندانپزشکی ارائه می شود شامل مصرف متریال و مواد اولیه است و از آن جایی که مواد متریال مصرفی گران قیمت است هزینه اغلب خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت بالا است.

امروزه کلینیک های دندانپزشکی تهران تبلیغات زیادی در خصوص ایمپلنت ارزان می کنند اما موضوعی که مهم است این است که در کنار قیمت ارزان ایمپلنت با کیفیت خوب ارائه شود. ممکن است در سطح شهر تهران با دندانپزشک های گوناگونی تماس گرفته و هنگام پرسیدن قیمت ایمپلنت تفاوت زیادی احساس کنید اما ملاک انتخاب را متخصصی که قیمت پایین تر می گیرد قرار ندهید. ملاک اصلی خود را برای انتخاب متخصص ایمپلنت در تهران، میزان مهارت وی و کیفیت ایمپلنتی که استفاده می کند قرار دهید.

انجام ایمپلنت در نقاط مختلف تهران

از آن جایی که تهران یک کلان شهر است افراد معمولا به دنبال متخصص ایمپلنت نزدیک به محل سکونت شان هستند. با مشاهده آدرس متخصص های ایمپلنتی که در شهر تهران به شما معرفی شده اند می توانید نزدیک ترین متخصص ایمپلنت را به محل سکونت تان پیدا کنید. علاوه بر متخصص های معرفی شده در ادامه چند دندانپزشک دیگر در نقاط مختلفی ازشهر تهران به شما معرفی می کنیم:

متخصص ایمپلنت در شرق تهران

در شرق تهران کلینیک ها و متخصص های زیادی وجود دارند که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات دندانپزشکی برای کاشت ایمپلنت هستند. یکی از مکان هایی که در شرق تهران افراد زیادی به دنبال کاشت ایمپلنت هستند تهرانپارس است.

  • کلینیک دندانپزشکی ادرینا
  • کلینیک دندانپزشکی نارمک
  • دکتر گشاده رو

متخصص ایمپلنت در غرب تهران

در غرب تهران و سعادت آباد نیز متخصص های ایمپلنت زیادی وجود دارند. که در ادامه چند مورد از آن ها را به شما معرفی می کنیم:

  • دکتر ناهید رشیدیان
  • دکتر غزال آرش راد
  • دکتر فولادگر
  • دکتر مجید خرائی

متخصص ایمپلنت در شمال تهران

در شمال تهران کلینیک ها و متخصص های زیادی وجود دارند که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات دندانپزشکی برای کاشت ایمپلنت از جمله کاشت ایمپلنت فوری در تهران هستند؛ که عبارتند از:

  • کلینیک دندانپزشکی دکتر علیرضا ارجمندخواه(مهدیار)
  • دندانپزشکی دکتر مریم ولائی
لارن مارکتینگ طراح سایت پزشکی
طراحی وب سایت پزشکی
فهرست