دندانپزشکی کودکان مشهد

 1. پزشکان مطب ۳۶۵
 2. دندانپزشک کودکان
 3. دندانپزشکی کودکان مشهد

اگر به دنبال یافتن بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد هستید، این صفحه می‌تواند یک منبع بسیار مفید برای شما باشد. ما در دایرکتوری پزشکان مطب ۳۶۵ این صفحه را به منظور ارائه یک لیست کامل از دندانپزشکان ماهر و متخصص در حوزه دندانپزشکی کودکان در مشهد، تهیه کرده ایم. بنابراین، اگر به دنبال یک متخصص با تجربه و شایسته هستید، می توانید از لیست زیر برای انتخاب برترین دندانپزشکی کودکان در مشهد استفاده کنید.

دکتر کتایون صفری
دکتر کتایون صفری

دکتر کتایون صفری

دندانپزشکى کودکان و نوجوانان داراى بورد تخصصى ناسیونال

سابقه شغلی دکتر کتایون صفری:سابقه هیئت علمی کار بمدت ۴ سال در بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر شیخ مشهد،سابقه بالاترین آمار درمان کودکان تحت بیهوشی در شهر مشهد، ده سال سابقه کار تخصصی دندانپزشکی کودکان در مطب. خدمات دکتر کتایون صفری شامل:دندانپزشک کودکان،دندانپزشک نوجوانان،ارتودنسی پیشگیری،مشاوره دهان و دندان. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۸۴۷۸۳۹
۰۹۱۵۸۰۹۰۱۲۲
خراسان رضوی

مشهد،بلوار هاشميه ،نبش هاشميه ١٣، ساختمان سايروس، واحد ٤٠٤

دکتر سارارجایی متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد
دکتر سارارجایی متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد

دکتر سارا رجایی

متخصص دندانپزشکی کودکان،دارای بورد تخصصی ناسیونال

دکتر سارا رجایی متخصص دندانپزشکی کودکان و اطفال در مشهد.برای دریافت نوبت با شماره تلفن درج شده در بالا تماس فرمایید.

۰۵۱۳۸۴۶۴۳۰۴
۰۹۳۷۸۳۹۶۸۱۶
خراسان رضوی

مشهد ،احمد آباد ، عارف ۴،ساختمان ابن سینا،طبقه دوم

دکتر سحر غفارپور
دکتر سحر غفارپور

دکتر سحر غفارپور

لبخند را به کودکان خود هدیه بدهید

دکتر سحر غفارپور متخصص دندانپزشکی کودکان،دارای بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان،شروع فعالیت حرفه ایی از سال ۱۳۸۰ شروع بکارکردم.ادامه فعالیت به‌طور تخصصی در تخصصی دندانپزشکی کودکان از سال ۱۳۹۰ فارغ‌التحصیل دانشگده دانشگاه مشهد شدم.عضو هیات علمی دانشگده دندانپزشکی زاهدان ازسال ۱۳۹۳ الی ۱۳۹۵. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۷۰۵۰۲۲
۰۹۱۵۲۵۰۵۰۲۲
خراسان رضوی

مشهد،بلوار وکیل آباد،کوثر شمالی ۴،ساختمان پزشکان کوثر، طبقه اول

دکتر فاطمه کرمانی متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد
دکتر فاطمه کرمانی متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد

دکتر فاطمه کرمانی

دکتر فاطمه کرمانی | متخصص دندانپزشکی کودکان | مشهد سجاد

دکتر فاطمه کرمانی متخصص دندانپزشکی کودکان در خراسان رضوی شماره نظام ۱۴۷۹۴۶، فعالیت می کند. از جمله خدمات خانم دکتر فاطمه کرمانی درمان دندان‌های شیری در مشهد، درمان دندان با استفاده از بیهوشی و سدیشن، فلورایدتراپی، فیشورسیلانت، ارتودنسی پیشگیری، درمان ریشه های دندان، مشاوره بهداشت دهان و دندان، روکش دندان شیری و دائمی، کرون استیلنس استیل دندان‌های مولر دائمی، کرون استیلنس استیل دندان‌های شیری می‌باشد.  برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۶۷۵۱۴۳
۰۹۳۶۴۲۵۵۱۲۰
خراسان رضوی

خراسان رضوی، مشهد بین سجاد ۲و۴ پلاک۵۸ (ساختمان۵۸) طبقه چهارم

دکتر مجتبی عبدالهی | متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد
دکتر مجتبی عبدالهی | متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد

دکتر مجتبی عبدالهی

دندانپزشکی تحت بیهوشی و آرام‌بخشی

دکتر مجتبی عبدالهی، متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان در مشهد و دارای بورد تخصصی هستند. شروع فعالیت ایشان در رشته دندانپزشکی از سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه ۴۴ کنکور سراسری بوده است و ایشان از سال ۱۳۸۹ تاکنون به طور تخصصی در رشته دندانپزشکی کودکان مشغول فعالیت هستند.

جهت رزرو نوبت در مطب دندانپزشکی کودکان دکتر مجتبی عبدالهی، با شماره های ذکر شده در بالا تماس بگیرید. ویا از طریق اینستاگرام دکتر مجتبی عبدالهی اقدام نمایید .

۰۵۱۳۸۴۷۵۰۰۷
۰۹۱۵۲۵۸۲۵۱۰

 مشهد - خیابان فلسطین ۱۳ - ساختمان پزشکان سپید - پلاک ۹۵ -طبقه دوم

دکتر مهشید باقری | متخصص دندانپزشکی کودکان
دکتر مهشید باقری | متخصص دندانپزشکی کودکان

دکتر مهشید باقری

متخصص دندانپزشکی کودکان از انگلستان

دکتر مهشید باقری، متخصص دندانپزشکی کودکان از انگلستان هستند. کلینیک دندانپزشکی کودکان دکتر باقری در مشهد، مرکز استاندارد بر اساس بیهوشی و آرامبخشی است.

برای رزرو نوبت از مطب دکتر مهشید باقری در مشهد، لطفاً با شماره های ذکر شده در بالا تماس بگیرید.

۰۵۱۳۸۹۴۲۱۱۲

بلوار هفت تیر - هفت تیر ۸ - گلشن ۱ - پلاک ۸۲

دکتر زهرا محمد زاده | متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد
دکتر زهرا محمد زاده | متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد

دکتر زهرا محمد زاده

دندانپزشک کودکان مشهد

دکتر زهرا محمدزاده در سال ۱۳۶۴ در مشهد به دنیا آمد. وی پس از گذران دوره های تحصیلی در سال ۱۳۸۲ موفق به ورود به رشته “دندانپزشکی” در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گردید. همچنین بلافاصله پس از اتمام دوره دندان پزشکی عمومی به علت علاقه به کودکان، رشته تحصیلی دندان پزشکی کودکان را برای ادامه تحصیل در مقطع تخصصی انتخاب کرد و با کسب رتبه عالی موفق به ورود به این رشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گردید. ایشان در این مقطع با علاقه و پشتکار زیاد خوش درخشید و رزومه تحصیلی خود را با کسب رتبه اول آزمون برد کشوری تکمیل کرد.
پس از آن باتوجه به اخذ رتبه اول در آزمون بورد تخصصی برای گذراندن دوره طرح، به سمت عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نائل گردید و تاکنون در این عرصه مشغول به تدریس، تحقیق و پژوهش می باشد. همچنین وی تاکنون راهنمایی چندین پایان نامه و راهبری طرح های پژوهشی را در دانشگاه بر عهده داشته است.

برای رزرو نوبت در مطب دکتر زهرا محمد زاده در مشهد، با شماره های ذکر شده در بالا، تماس بگیرید.

۰۵۱۳۸۸۲۴۴۵۴
۰۹۳۶۶۳۹۱۳۰۴

مشهد، وکیل آباد، بلوار هاشمیه، بین هاشیمه ۱۱ و ۱۳، ساختمان سایروس، واحد ۳۰۲

دکتر علی باقریان

جوانترین دانشیار دندانپزشکی کشور

دکتر علی باقریان، دارای دکتری حرفه ای دندانپزشکی و متخصص دندانپزشکی کودکان هستند. ایشان جوانترین دانشیار دندانپزشکی کشور بوده و در ساختمان پزشکان هما مشهد، به همشهریان عزیز خود و کودکان دلبندشان، خدمت رسانی می کنند.

با تماس با شماره های ذکر شده در بالا می توانید نوبت خود را در مطب دندانپزشکی کودکان دکتر علی باقری در مشهد، رزرو کنید.

۰۵۱۳۸۴۷۲۰۶۸
۰۹۰۲۰۷۷۵۴۵۱

مشهد، میدان احمدآباد، کلاهدوز ۲ (بخارایی ۱)، پلاک ۶، ساختمان پزشکان هما، طبقه دوم

دکتر مینا آزادگان مهر

متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان

دکتر مینا آزادگان مهر، متخصص دندانپزشکی اطفال در شهر مشهد بوده و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان درمان های تحت بیهوشی را نیز در صورت لزوم برای کودکان، انجام می دهند.

برای رزرو ویزیت خانم دکتر مینا آزادگان مهر در مشهد، با شماره های ذکر شده در بالا تماس بگیرید.

۰۵۱۳۷۶۶۹۷۲۸
۰۹۱۵۰۰۷۹۷۲۸

بلوار سجاد، بهارستان ۲، قسمت اداری پاساژ وصال، طبقه دوم

دکتر وجیهه کامل
دکتر وجیهه کامل

دکتر وجیهه کامل

فیشورسیلانت پوشاندن فرورفتگی های عمیق دندان

دکتر وجیهه کامل متخصص دندانپزشکی کودکان مشهد می باشد، برای دریافت نوبت با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱-۳۷۶۰۱۷۳۴
۰۹۱۰۵۱۹۱۷۳۴
خراسان رضوی

مشهد،فلسطین ۲۲،پلاک ۱۴،مجتمع باران،طبقه دوم

دکتر مریم خوردی مود
دکتر مریم خوردی مود

دکتر مریم خوردی مود

متخصص دندانپزشکی کودکان

دکتر مریم خوردی مود متخصص دندانپزشکی کودکان در مشهد می باشد.برای دریافت نوبت با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱-۳۷۶۸۶۲۶۶
خراسان رضوی

مشهد،خیابان سجاد،بزرگمهر شمالی ۲،پلاک ۲۱ ،ساختمان بزرگمهر،طبقه ۳

مشهد پایتخت مذهبی ایران اخیرا پیشرفت خوبی در زمینه دندانپزشکی داشته به گونه ای که دندانپزشک های کودک زیادی در این شهر ساکن اند. شاید تصور کنید دندانپزشک کودک همان دندانپزشک عمومی است در صورتی که این طور نیست و این دو کاملا با هم متفاوت اند.

متخصص دندانپزشک کودک علاوه بر دوره عمومی، دوره تخصصی نیز گذرانده است و بهتر می تواند با کودک شما ارتباط برقرار کند. اولین تجربه کودک از دندانپزشکی اهمیت زیادی دارد. چنان چه کودک از اولین باری که به دندانپزشک کودک مراجعه می کند تجربه خوبی نداشته باشد برای همیشه از دندانپزشکی می ترسد. بنابراین دندانپزشک کودکی را انتخاب کنید که با صبر وحوصله باشد و مهارت کافی داشته باشد.

قیمت دندانپزشک کودک در مشهد

در سال ۱۴۰۰ به دلیل تورم کلیه خدمات دندانپزشکی از جمله دندانپزشکی کودک افزایش قیمت داشته است. بیمه تأمین اجتماعی نیز هیچ کدام از خدمات دندانپزشکی کودک را پوشش نمی دهد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر درباره هر یک از دندانپزشک های کودک مشهد که در این صفحه معرفی کرده ایم می توانید با کلینیک آن دندانپزشک تماس بگیرید.

دندانپزشکی کودکان با بیهوشی در مشهد

دندانپزشکی کودکان با بیهوشی در مشهد، یکی از روش های علمی موثر در درمان دندان های کودکان است. این روش برای کودکانی که دارای استرس زیادی در مراجعه به دندانپزشک هستند یا نیاز به درمانی خاص دارند، بسیار مفید است. با استفاده از این روش، کودکان نگرانی و استرس خود را از دست داده و درمان به طور آرام و بدون درد انجام می شود.

 دندانپزشکی اطفال تحت بیهوشی در مشهد

معمولا کودکانی با شرایط زیر واجد شرایط دندان پزشکی با بیهوشی می شوند:

 1. کودکان زیر ۳ سال است که به دلیل سن پایین و عدم توانایی در همکاری با پزشک، نیازمند بیهوشی هستند.
 2. کودکان دارای مشکلات خاص جسمی و ذهنی به دلیل عدم توانایی در همکاری با پزشک نیازمند بیهوشی می‌باشند.
 3. کودکانی که دچار پوسیدگی دندانی گسترده یا نیازمند جراحی دندان و لثه هستند نیز به دلیل پیچیدگی و طولانی بودن فرایند درمان و همچنین درد و فشار، به بیهوشی نیاز دارند.
 4. کودکانی که به هیچ وجه به دلایل مختلفی از جمله ترس و استرس، خاطره بد از دندانپزشکی و … حاضر به همکاری با دندانپزشک نیستند.

برترین کلینیک دندانپزشکی کودک در مشهد باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

بیشتر والدین به دنبال کلینیک دندانپزشکی مناسبی برای کودکان خود هستند که بتواند به نیازهای ویژه این گروه سنی پاسخ دهد. برترین کلینیک دندانپزشکی کودک در مشهد باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد:

 1. تخصص در دندانپزشکی کودکان: یک کلینیک برتر باید دندانپزشکان مجرب و متخصص در حوزه دندانپزشکی کودکان داشته باشد. این تخصص به آنها کمک می کند تا با روش های تخصصی و مناسب برای کودکان به درمان و خدمات دندانپزشکی بپردازند. همچنین، دندانپزشکان باید توانایی برقراری ارتباط خوب با کودکان را داشته باشند تا از ترس و استرس کودکان در طی درمان جلوگیری کنند.
 2. محیط دوستانه برای کودکان: برترین کلینیک دندانپزشکی کودک باید محیطی دوستانه و جذاب برای کودکان ایجاد کند. این محیط شامل دکوراسیون رنگارنگ و جذاب، اسباب بازی ها و تجهیزات مخصوص کودکان باید باشد. هدف از این محیط دوستانه، کاهش ترس کودکان از رفتن به دندانپزشکی و ایجاد تجربه مثبت برای آنها است. همچنین، کلینیک باید از تجهیزات پزشکی مدرن و به روز استفاده کند تا بهترین خدمات را به کودکان ارائه دهد.

خدمات دندانپزشک کودک در مشهد

خدمات دندانپزشکی اطفال کلیه خدمات مربوط به دندان شیری را شامل می شود. اگر ساکن مشهد هستید برای انجام فیشورسیلانت، فلوراید تراپی، عصب کشی و ترمیم دندان کودک خود باید به متخصص دندانپزشک اطفال در مشهد مراجعه کنید.

نزدیک ترین دندانپزشک های کودک به شما در استان مشهد

در خیابان های فلسطین، قاسم آباد، ملاصدرا دندانپزشک های کودک زیادی هستند که می توانید در اینترنت جستجو کرده و اسم و مشخصات آن ها را پیدا کنید. هم چنین برای این که بتوانید نزدیک ترین دندانپزشک کودک به محل سکونت خود را پیدا کنید آدرس هر دندانپزشک و کلینیک ای که معرفی کرده ایم را هم آورده ایم. به طور مثال همان طور که در آدرس ها مشاهده می کنید اگر به دنبال کلینیک دندانپزشکی در خیابان ملاصدرا هستید می توانید به کلینیک دندانپزشکی فارابی مراجعه کنید.

فیلتر ها
Reset
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران
ایمپلنت دیجیتال تهران
دکتر طلوعی متخصص دندانپزشک کودکان زعفرانیه تهران

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من دکتر سارا را دوست دارم ولی کدام یک از دندان پزشک می تواند دندان را بکشد یا پر کند می شه برام پیامک کنید چون ما یک کودک داریم که ندانش سوراخ شده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.